25%
Geltonos sofos klubas
 Geltonos sofos klubas 
 grįžti į paiešką

Geltonos sofos klubas

25% nuolaida visiems koncertams

Geltonos Sofos Klubas - 2012 m. lapkričio 25 d. sekmadienį 19 val. duris atvėrusi nedidukė jaukiai įrengta erdvė, esanti pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje, Rotušės aikštės ir Aušros vartų kaimynystėje. Tai vieta, kur kiekvieną sekmadienį 19 val. vyksta gyvo, tiksliau, tikro garso akustiniai koncertai.

Sekmadieniais būna skaniausi pusryčiai, saldžiausias miegas ir jaukiausi pasibuvimai su draugais. Tad kviečiame kiekvieną sekmadienį užsukti ir smagiai pavakaroti Geltonos Sofos Klube, kur kaskart gims unikalūs muzikiniai pasakojimai apie tai, kas tikra ir nuoširdu.

Geltonos Sofos Klubas – tai vieta, vienijanti atlikėją ir klausytoją, ištrinanti tarp jų visas ribas. Čia nebelieka vaidmenų: tu dainuoji ir būni tik ant scenos, o aš sėdžiu (arba stoviu) ir man scena yra tabu. Atlikėjo niekas nevaržo (nėra laidų), jis gali laisvai judėti, prieiti prie klausytojo. Čia nėra garsisto, kuris netyčia neiškelia vokalo, arba uždeda per daug „žemų“, nėra pulto ir kitos garsą įtakojančios aparatūros. Muzika gimsta čia ir dabar atlikėjo širdyje ir atkeliauja tiesiai į klausytojo širdį.

Panašios nuolaidos

Šeimyniškių g. 23
Vilnius
+370 683 03609

info@geltonossofosklubas.lt
www.geltonossofosklubas.lt