Darbo pasiūlymas kino centre „Skalvija“

Vilniuje veikiantis kino centras „Skalvija“ yra kur kas daugiau nei kokybiško ir įdomaus kino namai. Viena iš „Skalvijos“ veiklos krypčių – kino edukacija, paremta įvairiomis edukacinėmis programomis: „Mokausi iš kino“, „Skalvijos“ kino akademija, „Karlsono kinas“ ir pan.

Žaviesi Estija? Išmok kalbą ir laimėk stipendiją studijoms!

Talino universitetas ir Tartu universitetas kuria galimybes studentams ir mokslininkams iš viso pasaulio susipažinti su Estija, estų kultūra ir išmokti estų kalbą! Visuomet žavėjaisi Estija? O gal šiuo metu ieškai tarptautinių galimybių – laimėk stipendiją tyrimams ar kalbos studijoms Estijoje!

Dienos nuolaida: su EJK „Autoaidas“ vairavimo kursai 15% pigiau

Laikas mokytis vairuoti! Keliauk į vairavimo mokyklą „Autoaidas“ ir su EJK gauk net 15% nuolaidą A1, A2 ir B kategorijų vairavimo kurmsams.

Dienos nuolaida: su EJK „Gusto blyninėje“ skanauk 10% pigiau

Sekmadienis be blynų – ne sekmadienis! Keliauk į restoraną „Gusto blyninė“ ir skanauk pačiais skaniausiais blynais. Kartu turėk EJK ir gauk 10% nuolaidą.

Inovatyvi galimybė sužinoti viską apie „Erasmus+“

„Erasmus+“ – girdėtas pavadinimas įvairių sričių darbuotojams, jauniems žmonėms ir dirbantiems su jaunimu. Jei jau esi apie tai girdėjęs, tačiau nežinai, kaip tai veikia, registruokis į nemokamus, atvirus, nuotolinius informacinius kursus „MOOCyouth“!