Atlik praktiką Žmogaus teisių stebėjimo institute

Domiesi žmogaus teisėmis, o praktika yra privaloma tavo studijų dalis? Žmogaus teisių stebėjimo institutas (ŽSTI) siūlo kelis būdus dirbti kartu ir įgyti praktikos ar savanorystės patirties prisidedant prie žmogaus teisių vystymo ir stebėjimo mūsų šalyje.

Dienos nuolaida: su EJK „Gintarės gėlės“ 7% pigiau

Nustebink mylimus žmones nusiųsdamas jiems puokštę gėlių į namus, darbą ar tiesiai į šventę Vilniaus mieste ar jo rajone. Su EJK taikoma 7% nuolaida „Gintarės Gėlės“ visam pirkinių krepšeliui.

Dienos nuolaida: su EJK filmai „Pasakoje“ tik už 3, 80 €

Kai į lauką nesinori kišti nosies, geriausiai laiką leisti kine! Kino teatras „Pasaka“, įsikūręs Vilniaus senamiestyje, pristato įdomiausius kino filmus. Pasinaudok EJK ir Tavo bilietas kainuos vos 3,80€.

Dienos nuolaida: su EJK elektroninės knygos 5% pigiau

Nieko nėra geriau nei šaltais vakarais įsisupti į šiltą paklodę, pasiimti karštos arbatos puodelį ir skaityti mėgstamą knygą. Internetinėje knygų parduotuvėje „Knyga.lt“ per kelias sekundes pasieksi daugiau nei 600 tūkst. knygų! Su EJK taikoma 5% nuolaida elektroninėms knygoms.

Dienos nuolaida: su EJK „Pastopoly“ dienos pietūs 20% pigiau

Su EJK itališki dienos pietūs net 20% pigiau. Keliauk į „Pastopoly“, esantį Pylimo g. 60, ir skanauk šviežiais naminiais makaronais bei sezonine sriuba. Skanaus!