DAR NEATŠVENTEI 30-OJO GIMTADIENIO? SLIDINĖK STUDENTIŠKOMIS KAINOMIS!

Kiekvienas slidinėjimo entuziastas su džiaugsmu brauko kalendoriuje dienas: jau visai visai netrukus prasidės slidinėjimo sezonas! Kadangi žiemos malonumai paprastai nėra pigūs, primenam, kad su piniginėje turima EJK gausi tikrai nemažai nuolaidų įvairiose šalyse!

Apmokama praktika komunikacijos agentūroje

BVRG – viena didžiausių Lietuvoje ryšių su visuomene ir integruotos komunikacijos agentūrų, kuri atstovauja komunikacijos tinklui „Burson-Marsteller“.

DIENOS NUOLAIDA: SU EJK KONTAKTINIAI LĘŠIAI 5% PIGIAU

Kad Naujųjų metų naktį gerai matytum fejerverkus rinkis SuperLesiai.lt lęšius! Internetinėje parduotuvėje rasi galybę pasirinkimų, o su EJK gausi 5% nuolaidą.

Tapk savanoriu architektūros festivalyje „Open House Vilnius“

Bent kartą per metus Vilniaus pastatai atsiveria miesto gyventojams ir svečiams: nuo XIX a. baigtų statyti Lietuvos rašytojų sąjungos rūmų iki moderniausių, prieš kelis mėnesius duris atvėrusių biurų ir įmonių kompleksų.

DIENOS NUOLAIDA: SU EJK 10% NUOLAIDA „MAKEUP2GO“ MAKIAŽO KURSAMS

ebūtina turėti dėžės įvairiausių makiažo priemonių, jei žinai, kaip tikslingai naudoti, tuomet užteks vos kelių. Visų makiažo subtilybių gali išmokti „Makeup2go“ organizuojamuose makiažo kursuose. Su EJK taikoma 10% nuolaida!