DIENOS NUOLAIDA: SU EJK „KALBA.LT“ KURSAI GRUPĖJE 10% PIGIAU

Visada yra tinkamas laikas toliau mokytis ir tobulėti! Ateik į kalbų mokyklą „Kalba.Lt“ ir su šaunia kompanija tobulink savo kalbų žinias. Pasinaudok EJK ir gauk 10% nuolaidą.

JT Jaunųjų lyderių programa

Jauni žmonės dažnai yra tie, kurie entuziastingai kuria, turi didelių ambicijų ir talentų, yra veržlūs ir mąsto ne tik apie save, bet ir tuos, kurie šalia – jiems rūpi aplinka, kurioje gyvena ir ne tik gimtosios šalies, bet ir pasaulio ateitis. Jei šiuose žodžiuose atpažįsti save, galbūt metas ne tik savo darbus parodyti plačiai auditorijai, bet ir išmokti dar daugiau naujų dalykų, sustiprinti savo siekius ir kūrybą!

Apmokama praktika tarptautinėje kompanijoje

Domiesi darbu tarptautinėje kompanijoje? O gal šiuo metu ieškai praktikos galimybių? Kompanija „Ernst&Young“ siūlo praktikos vietą finansų, buhalterijos ar ekonomikos studentams.

Premjeroje „Rozetos akmuo“ – šokio, gyvų projekcijų ir eksperimentinės muzikos sintezė

Lapkričio 3 ir 4 dienomis Vilniaus „Menų spaustuvė“ pristatys naujausią jaunųjų menininkų premjerą – šokio, sensorinių projekcijų ir muzikos spektaklį „Rozetos akmuo“.

Dienos nuolaida: su EJK parduotuvės „Elady.lt“ prekės 10% pigiau

Apatinio trikotažo parduotuvė „Elady“ siūlo platų prekių asortimentą, kuris įtiks net ir pačiai prestižiškiausiai klientei. Su EJK visoms prekėms taikoma 10% nuolaida.