Dienos nuolaida: su EJK apsilankyk iliuzijų muziejuje 10% pigiau

Trūksta pramogų? Nuo šiol visiems EJK turėtojams taikoma 10% nuolaida apsilankymams iliuzijų muziejuje VILNIL, įsikūrusiame Vokiečių g. 6.

„Tavo kelias“ – surask geriausią praktiką

Praktikos vieta studijų metu neretai tampa pirmuoju darbu, todėl labai svarbu, rasti tinkamiausią, patikimiausią praktikos vietą, kur ne tik išmoktum praktinių įgūdžių, praversiančių darbui, bet ir galėtum planuoti savo ateitį.

Muziką, kuria domėjosi pats Bob Dylan, išgirsime Lietuvoje

Daugeliui žinomi garsūs muzikantai Bob Dylan, Jerry Garcia, Bruce Springsteen grojo bei perrašinėjo būtent senas Apalačų dainas. Taip tradicinės baladės išsiveržė į laisvę ir tapo tautine JAV vertybe, kurią puoselėjant išgirsite Anna ir Elizabeth duetą.

Ateik į #TimeToMove renginį ir laimėk kelionę

Tarptautinė kampanija „Time to Move“ vyksta visoje Europoje ir kviečia tave sužinoti viską apie tarptautines mobilumo galimybes. Ieškai praktikos galimybių tarptautinėse kompanijose? Nori keliauti, tačiau neturi pinigų? Ateik į renginį savo mieste ir sužinok, kaip tai padaryti!

Ar šioje šalyje yra vietos jaunimui?

Lietuvos liberalus jaunimas (LLJ) yra savarankiška, nepartinė ir nepriklausoma jaunimo nevyriausybinė organizacija, skatinanti jaunų žmonių pilietiškumą, puoselėjanti demokratijos ir laisvės idėjas. Šių metų spalio 18 d. LLJ kviečia klausti „Ar šioje šalyje yra vietos jaunimui?“ ir visus, kuriems rūpi bendraamžių ir jaunų žmonių ateitis bei interesai kviečia susitikti renginyje.