Pripažinimą pelnę atlikėjai: pirmieji darbai mums labai brangūs

Septynerius metus – tiek laiko rodomi „Menų spaustuvėje“ sukurti spektakliai „Ribos“ ir „Feel-Link“. Abiejų spektaklių kūrėjai 2011- aisiais į jaunųjų menininkų projektą „Atvira erdvė“ aplikavo jauni ir nepatyrę su vienais pirmųjų „rimtų“ savo darbų, visai nežinodami, kad šie sulauks tokio ilgamečio populiarumo ir atneš kūrybinėms komandoms apdovanojimus.

DIENOS NUOLAIDA: SU EJK APSILANKYK COSMOS PAUKŠČIŲ TAKE 10% PIGIAU

Dabar puiki galimybė pabūti ne kur kitur, o kosmose! „COSMOS Paukščių takas“, esantis Anykščiuose ir Vilniuje, suteiks galimybę pasijusti begalinėje erdvėje. Su EJK gausi 10% nuolaidą.

Akcija: 20% nuolaida Flexi pavadėliams ir aksesuarams

EJK rūpinasi ir tavo augintiniu! Iki spalio 31 d. internetinėje gyvūnų prekių parduotuvėje „Fera.lt“ taikoma 20% nuolaida Flexi pavadėliams ir aksesuarams.

„Microsoft“ iššūkis žaidimų kūrėjams

„Microsoft“ kuriamame iššūkyje gali dalyvauti ne vienas – suburk komandą, registruokitės ir laimėkite „Microsoft“ prizų! Dabar kiekvienas gali tapti žaidimų kūrėju ir ne tik uždirbti, bet ir parodyti savo sukurtą produktą populiariausios operacinės sistemos pasaulyje – „Windows“ – vartotojams.

Išmok programuoti nemokamai!

Tyrėjai sako, kad antrąją (po anglų k.) lingua franca tampa programavimo kalba (tiksliau, kuri nors viena programavimo kalbų). Gebėjimai programuoti gali ne tik tave sustiprinti kaip interneto įrankių vartotoją, bet ir padėti suprasti elementarius procesus, kurių dalis esi kasdien.