Dienos nuolaida: su EJK 10% NUOLAIDA „MAKEUP2GO“ MAKIAŽO KURSAMS

Nebūtina turėti dėžės įvairiausių makiažo priemonių, jei žinai, kaip tikslingai naudoti, tuomet užteks vos kelių. Visų makiažo subtilybių gali išmokti „Makeup2go“ organizuojamuose makiažo kursuose. Su EJK taikoma 10% nuolaida!

Dienos nuolaida: su EJK „Pinokio“ prekės 10% pigiau

Reikia darbo knygos? O gal naujo rašiklio ar kitų kanceliarinių prekių? Keliauk į raštinės reikmenų parduotuvę „Pinokis“, kur rasi pačių įvairiausių prekių, o su EJK gausi dar ir 10% nuolaidą.

Dienos nuolaida: su EJK parduotuvėje „Nebūk nuogas“ prekės 10% pigiau

Laikas papildyti drabužių spintą! Apsilankyk internetinėje parduotuvėje „Nebūk nuogas“ ir išsirink tinkamiausius drabužius, avalynę bei aksesuarus. Atsinaujink kartu su EJK ir gauk 10% nuolaidą visoms prekėms.

Dienos nuolaida: su EJK „Ozo kino salėje“ 5 bilietai už 4 kainą

Juk su draugais žiūrėti filmus žymiai smagiau! Tad suburk 5 draugų kompaniją, apsilankyk „Ozo kino salėje“, o su EJK mokėk tik už 4 bilietus. Gero kino!

DAR NEATŠVENTEI 30-OJO GIMTADIENIO? SLIDINĖK STUDENTIŠKOMIS KAINOMIS!

Kiekvienas slidinėjimo entuziastas su džiaugsmu brauko kalendoriuje dienas: jau visai visai netrukus prasidės slidinėjimo sezonas! Kadangi žiemos malonumai paprastai nėra pigūs, primenam, kad su piniginėje turima EJK gausi tikrai nemažai nuolaidų įvairiose šalyse!