Praktikos pasiūlymas „Google“

Šiuo metu visiems pasaulio studentams atvira apmokamos praktikos galimybė „Google“ biure Japonijoje. Jei savo karjerą nori pradėti tarptautinėje ir populiariausioje interneto kompanijoje bei žaviesi Tolimaisiais Rytais – nepraleisk progos! Galimybė atvira magistrantūros studentams, besimokantiems verslo administravimo (ar susijusių sričių).

Apmokama praktika „Walt Disney International“

Svajonių praktika svajones vizualizuojančioje įmonėje – Disnėjaus pasaulis yra ne tik filmai ar pasakos. Tai tarptautinė kompanija, kurioje dirba tūkstančiai žmonių. Tu gali tapti pasaulinio prekės ženklo dalimi ir kandidatuoti atlikti metų trukmės apmokamą praktiką marketingo srityje!

„Microsoft“ iššūkis žaidimų kūrėjams

„Microsoft“ kuriamame iššūkyje gali dalyvauti ne vienas – suburk komandą, registruokitės ir laimėkite „Microsoft“ prizų! Dabar kiekvienas gali tapti žaidimų kūrėju ir ne tik uždirbti, bet ir parodyti savo sukurtą produktą populiariausios operacinės sistemos pasaulyje – „Windows“ – vartotojams.

Išmok programuoti nemokamai!

Tyrėjai sako, kad antrąją (po anglų k.) lingua franca tampa programavimo kalba (tiksliau, kuri nors viena programavimo kalbų). Gebėjimai programuoti gali ne tik tave sustiprinti kaip interneto įrankių vartotoją, bet ir padėti suprasti elementarius procesus, kurių dalis esi kasdien.

„Tavo kelias“ – surask geriausią praktiką

Praktikos vieta studijų metu neretai tampa pirmuoju darbu, todėl labai svarbu, rasti tinkamiausią, patikimiausią praktikos vietą, kur ne tik išmoktum praktinių įgūdžių, praversiančių darbui, bet ir galėtum planuoti savo ateitį.