Pripažinimą pelnę atlikėjai: pirmieji darbai mums labai brangūs

Septynerius metus – tiek laiko rodomi „Menų spaustuvėje“ sukurti spektakliai „Ribos“ ir „Feel-Link“. Abiejų spektaklių kūrėjai 2011- aisiais į jaunųjų menininkų projektą „Atvira erdvė“ aplikavo jauni ir nepatyrę su vienais pirmųjų „rimtų“ savo darbų, visai nežinodami, kad šie sulauks tokio ilgamečio populiarumo ir atneš kūrybinėms komandoms apdovanojimus.

Muziką, kuria domėjosi pats Bob Dylan, išgirsime Lietuvoje

Daugeliui žinomi garsūs muzikantai Bob Dylan, Jerry Garcia, Bruce Springsteen grojo bei perrašinėjo būtent senas Apalačų dainas. Taip tradicinės baladės išsiveržė į laisvę ir tapo tautine JAV vertybe, kurią puoselėjant išgirsite Anna ir Elizabeth duetą.

Premjeroje „Rozetos akmuo“ – šokio, gyvų projekcijų ir eksperimentinės muzikos sintezė

Lapkričio 3 ir 4 dienomis Vilniaus „Menų spaustuvė“ pristatys naujausią jaunųjų menininkų premjerą – šokio, sensorinių projekcijų ir muzikos spektaklį „Rozetos akmuo“.

„Nepatogus kinas“: kokia tavo istorija?

Nori pamatyti kino filmų, kurių neišvysi jokiuose kino teatruose? Istorijos, patirtys ir įspūdžiai, liečiantys ne tik tavo gyvenimą, bet ir kalbantys tikrovės kalba jau nuo 2017 m. spalio 12 d. kino festivalio „Nepatogus kinas“ programoje, kurioje patogiai sudėti įdomiausi filmai kalbantys ne visuomet patogiomis temomis!

„MENŲ SPAUSTUVĖS“ SPALIO MĖNESIO REPERTUARAS: SU EJK BILIETAI 20% PIGIAU

Metas keliauti į teatrą! „Menų spaustuvė“ kaip visada parengė ypatingą spalio mėnesio repertuarą. Turiningai leisk laiką pigiau – pasinaudok EJK ir gauk 20% nuolaidą bilietams.