Nori į JAV? Keliauk su „FLEX“ jaunimo mainų programa

Nori į JAV? Keliauk su „FLEX“ jaunimo mainų programa

2017 m. spalio 12 d.

Nesi iš tų, kuriems viskas atsibosta greičiau nei imi bandyti? Esi smalsus ir ieškai įdomių patirčių? Nori keliauti į vakarus, tačiau manai, kad tarptautinės patirtys yra skirtos studentams, jau dirbantiems asmenims, bet tik ne moksleiviams? Sužinok viską apie programą „FLEX“, kurioje dalyvauti gali moksleiviai, kurie šiuo metu mokosi 9-oje ar 10-oje klasėje.

„FLEX“ jaunimo mainų programą Lietuvoje įgyvendina American Councils for International Education. Ši mainų programa suteikia galimybę moksleiviams vienus mokslo metus praleisti JAV ar kitose Šiaurės Amerikos šalyse. 

Šių metų atrankoje gali dalyvauti 9 ir 10 klasių moksleiviai. Tiksliau: gimę nuo 2000 m. liepos 15 m. iki 2003 m. liepos 15 d. Atranka vyksta pateikus visą išsamią informaciją apie save – t. y. užsiregistravus ir užpildžius dalyvio anketą.

Paskubėk: iki anketų pateikimas šiais metais vyksta iki 2017 m. spalio 17 d.

Dalyvauti gali visi nurodyto amžiaus Lietuvos mokyklų moksleiviai, galintys bendrauti anglų kalba ir pažangiai besimokantys.

Dalyvavimas programoje yra visiškai nemokamas!

Daugiau informacijos gali rasti „FLEX Lithuania“ ir „FLEX Alumni Lithuania“ paskyrose „Facebook“ bei lankstinuke.

Programos atstovai Lietuvoje dalyvauja kampanijoje „Time to Move“ ir juos gali sutikti savo mieste bei paklausti visko, kas tik domina: 

Šaltiniai: Eurodesk Lietuva.

Nori į JAV? Keliauk su „FLEX“ jaunimo mainų programa
 grįžti