Apmokama praktika „Walt Disney International“

Svajonių praktika svajones vizualizuojančioje įmonėje – Disnėjaus pasaulis yra ne tik filmai ar pasakos. Tai tarptautinė kompanija, kurioje dirba tūkstančiai žmonių. Tu gali tapti pasaulinio prekės ženklo dalimi ir kandidatuoti atlikti metų trukmės apmokamą praktiką marketingo srityje!

DAR NEATŠVENTEI 30-OJO GIMTADIENIO? SLIDINĖK STUDENTIŠKOMIS KAINOMIS!

Kiekvienas slidinėjimo entuziastas su džiaugsmu brauko kalendoriuje dienas: jau visai visai netrukus prasidės slidinėjimo sezonas! Kadangi žiemos malonumai paprastai nėra pigūs, primenam, kad su piniginėje turima EJK gausi tikrai nemažai nuolaidų įvairiose šalyse!

Ateik į #TimeToMove renginį ir laimėk kelionę

Tarptautinė kampanija „Time to Move“ vyksta visoje Europoje ir kviečia tave sužinoti viską apie tarptautines mobilumo galimybes. Ieškai praktikos galimybių tarptautinėse kompanijose? Nori keliauti, tačiau neturi pinigų? Ateik į renginį savo mieste ir sužinok, kaip tai padaryti!

Nori į JAV? Keliauk su „FLEX“ jaunimo mainų programa

Nori keliauti į vakarus, tačiau manai, kad tarptautinės patirtys yra skirtos studentams, jau dirbantiems asmenims, bet tik ne moksleiviams? Sužinok viską apie programą „FLEX“, kurioje dalyvauti gali moksleiviai, kurie šiuo metu mokosi 9-oje ar 10-oje klasėje.

5 mėnesiai kelionių: dalyvauk konkurse „Faces2Hearts“

Kelionės augina, keičia, nuspalvina asmenybes, brandina ir atneša nuotykių, įsimenančių visam gyvenimui. Jei keliavimas yra tavo didžiausia aistra arba visuomet svajojai ją savyje atrasti, tačiau neturėjai galimybių, dabar gali dalyvauti konkurse ir laimėti ne tik keliones, bet ir kūrybą skatinantį prizą.