DIENOS NUOLAIDA: SU EJK HELIO BALIONAI 35% PIGIAU

Nuspalvink šventę spalvingais balionais! „Ponas Balionas“ siūlo didžiulį helio balionų pasirinkimą, o jų originalumas nustebins ne tik svečius, bet ir patį tave. Pasinaudok EJK ir gauk net 35% nuolaidą helio balionams!

Dienos nuolaida: su EJK visos „Simtek“ prekės 5% pigiau

Leisk laisvalaikį smagiai ir aktyviai! Parduotuvėje „Simtek.lt“ rasi pačių įvairiausių žiemos ir vasaros prekių - snieglentės, longboardai, wakeboardai ir taip toliau. Geriausios prekės ir kainos tik „Simtek.lt“ parduotuvėje ! Pasinaudok EJK ir gauk 5% nuolaidą visoms prekėms.

DIENOS NUOLAIDA: SU EJK „WOODWE“ PREKĖS 20% PIGIAU

Aprenk savo išmaniuosius stilingais dėkliukais. Internetinėje parduotuvėje „WoodWe“ rasi išskirtinio dizaino aksesuarus telefonams, kompiuteriams bei kvapnias dizaino detales mašinos interjerui. Su EJK gausi 20% nuolaidą.

DIENOS NUOLAIDA: SU EJK APSILANKYK COSMOS PAUKŠČIŲ TAKE 10% PIGIAU

Dabar puiki galimybė pabūti ne kur kitur, o kosmose! „COSMOS Paukščių takas“, esantis Anykščiuose ir Vilniuje, suteiks galimybę pasijusti begalinėje erdvėje. Su EJK gausi 10% nuolaidą.

Akcija: 20% nuolaida Flexi pavadėliams ir aksesuarams

EJK rūpinasi ir tavo augintiniu! Iki spalio 31 d. internetinėje gyvūnų prekių parduotuvėje „Fera.lt“ taikoma 20% nuolaida Flexi pavadėliams ir aksesuarams.