21-asis ASEF vasaros universitetas Australijoje

21-asis ASEF vasaros universitetas Australijoje

2017 m. gruodžio 6 d.

Azijos-Europos fondas ASEF šalių piliečius kviečia dalyvauti įtraukiančiame, įdomiame projekte, parsivežti naujų įgūdžių, praplėsti savo mąstymo horizontus, suprasti, kokių pokyčių reikia tavo visuomenėje ir kaip vyksta pažeidžiamų ar kitų sunkumų įsitraukti turinčių grupių socialinio gyvenimo skatinimas. Projekto tema: Youth with Disabilities. Shaping Inclusive ASEM Societies.

Dalyvauti 2 savaites Australijoje, Melburne ir Kraistčerče, Naujojoje Zelandijoje vykstančiame projekte gali įvairiausi žmonės: dalyvių noro ir motyvacijos turi neriboti įsitikinimai, tautybė, negalia ar kitokie barjerai. Organizatoriai tikisi, kad projekto dalyvių grupė bus įvairi ir atvira pokyčiams, naujoms idėjoms ir sumanymams. 

Dalyvauti gali įvairių sričių akademikai, profesionalai, studentai, antrepreneriai ir kt., kuriems yra nuo 18 iki 30 m. Kadangi programa ir bendravimas vyks anglų kalba, reikia būti užtikrintam šios kalbos įgūdžiais.

Projekto metu vyks patyriminis mokymasis – visą išsamią informaciją apie tai gali rasti organizatorių tinklalapyje. Dalyviams bus apmokėtas apgyvendinimas ir maitinimas, taip pat padengiamos kelionės išlaidos.

Pildyti dalyvio anketą galima iki 2017 m. gruodžio 10 d. Projektas vyks 2018 m. sausio 27–vasario 10 d. Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje.

Šaltiniai: Eurodesk Lietuva.

 grįžti