Dažnai užduodami klausimai

!:

Europos jaunimo kortelė ( European youth card) – tai kortelė skirta jauniems žmonėms, suteikianti nuolaidas ir  veikianti Lietuvoje ir 38 Europos valstybėse. Kortelė teikia nuolaidas nuolaidas kelionėms, laisvalaikiui, pramogoms, mokymuisi ir viskam, ko tau gali prireikti. Iš viso daugiau nei 600 nuolaidų Lietuvoje ir beveik 60 000 vietų visoje Europoje. Daugiau nuolaidų yra čia.

Europos jaunimo kortelė ( European youth card) – tai kortelė skirta jauniems žmonėms, suteikianti nuolaidas ir  veikianti Lietuvoje ir 38 Europos valstybėse. Kortelė teikia nuolaidas nuolaidas kelionėms, laisvalaikiui, pramogoms, mokymuisi ir viskam, ko tau gali prireikti. Iš viso daugiau nei 600 nuolaidų Lietuvoje ir beveik 60 000 vietų visoje Europoje. Daugiau nuolaidų yra čia.

Gali sužinoti nuolatos lankydamasis www.jaunimas.lt užsisakęs naujienlaiškį čia, paspaudęs patinka mūsų FB puslapyje.

Šiuo metu yra trys galiojančios Europos jaunimo kortelės: Klasikinė Europos jaunimo kortelė, Europos jaunimo ir Swedbank jaunimo programos WEB kortelė bei Elektroninis mokinio pažymėjimas su Europos jaunimo kortelės lipduku. Daugiau apie korteles gali rasti skiltyje „Apie korteles“.

Europos jaunimo kortelės nuolaidas suteikia Europos jaunimo kortelės logotipas esantis ant kortelės, visas korteles gali pamatyti čia

 

 

Taip, tokios pačios nuolaidos taikomos visoms Europos jaunimo kortelėms - Klasikinei Europos jaunimo kortelei, Europos jaunimo ir „Swedbank“ jaunimo programos Mastercard WEB kortelei, Elektroniniam mokinio pažymėjimui su Europos jaunimo lipduku. Vienodas nuolaidas visiems užtikrina Europos jaunimo kortelės logotipas esantis ant kiekivienos kortelės.

 

 

Europos jaunimo kortelę gali įsigyti bet kuris asmuo nuo 6 iki 29 metų (30-ojo gimtadienio) nepriklausomai nuo statuso (moksleivis, studentas ar dirbantis).  Taip pat kiekvienas 14-25 metų amžiaus asmuo gali turėti „Swedbank“ jaunimo programos Mastercard WEB kortelę. O Elektroninį mokinio pažymėjimą su Europos jaunimo lipduku gali turėti bet kuris mokinys, kuriam yra 6 – 19 metų ir kurio mokykloje tokį pažymėjimą platina UAB „ID4S“.

Kortelę gali užsisakyti internetu čia, norint ją užsisakyti tau reikia prisegti asmens dokumento kopiją, įrodančią tavo amžių, bei nuotrauką. O pavedimą reikės atlikti internetu. Kortelė bus siunčiama paštu tavo nurodytu adresu, o kortelės siuntimas paštu tau nieko nekainuoja.

 

 

Norint įsigyti kortelę UAB ZIGZAG Travel biuruose reikia pateikti dokumentą įrodantį, kad tu esi jaunas žmogus nuo 12- 29m. imtinai, nuotrauką ir 10 Eur.

Europos jaunimo kortelė kainuoja 10 Eur, siuntimas į bet kurį Lietuvos miestą Tau nieko nekainuoja. Siuntimas į užsienį apmokestinamas pagal Lietuvos pašto tarifus užsienio šalims. Apie Europos jaunimo kortelės ir „Swedbank“ jaunimo programos kortelės Mastercard WEB įkainius sužinosi www.jaunimas.swedbank.lt, o lipdukas ant Elektroninio mokinio pažymėjimo Tau nieko nekainuoja ir klijuojamas nemokamai.

Klasikinė Europos jaunimo kortelė galioja vienerius metus nuo išdavimo datos, Europos jaunimo ir „Swedbank“  jaunimo programos Mastercard WEB kortelė galioja ketverius metus nuo išdavimo datos, o Europos jaunimo kortelė ant Elektroninio mokinio pažymėjimo galioja tiek, kiek galioja Elektroninis mokinio pažymėjimas.

Visas Europos jaunimo kortelės Lietuvoje teikiamas nuolaidas gali rasti nuolaidų bazėje čia.

Visas Europos jaunimo kortelė nuolaidas gali rasti tarptautinėje nuolaidų bazėje čia.

Klasikinė Europos jaunimo kortelė padaroma per 1 darbo dieną nuo pavedimo gavimo dienos (Vilniuje), jei kortelė siunčiama į kitą Lietuvos miestą - kortelė pas kortelės užsakovą turi atsidurti per 4 darbo dienas nuo pavedimo gavimo dienos.

Europos jaunimo ir „Swedbank“  jaunimo programos kortelės gamyba užtrunka apie savaitę.

Elektroninis mokinio pažymėjimas su Europos jaunimo kortelės lipduku gaunamas automatiškai, jei jį platina UAB „ID4S“.