Naujienų Archyvas

Dienos nuolaida: su EJK „Manilla“ prekės 10% pigiau

2017 m. gruodžio 13 d.

Natūrali ir profesionali lietuviška kosmetika už patrauklią kainą. EJK turėtojams internetinėje parduotuvėje „Manilla“ taikoma 10% nuolaida visoms prekėms.

Darbo pasiūlymas: JTBA ieško biuro administratoriaus

2017 m. gruodžio 12 d.

Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra administruoja „Erasmus+“ jaunimo sritį Lietuvoje. Šiuo metu, Agentūros biure Vilniaus centre, siūloma darbo vieta administratoriui (pakaitiniam darbuotojui).

Seimas ir LGBT+ 2017: pokyčiai

2017 m. gruodžio 12 d.

Tolerantiško jaunimo asociacija rengia spaudos konferenciją su diskusija „Seimas ir LGBT+ 2017: pokyčiai“, kurios metu bus pristatytas Lietuvos politinių partijų nuostatų indeksas LGBT+ atžvilgiu ir apžvelgti visuomenės nuomonės pokyčiai.

Jaunų grupių kovos „Steam'n'Sound'18“

2017 m. gruodžio 12 d.

Turi savo muzikos grupę? Nori pasirodyti ant scenos, tačiau nerandi būdų ir progų tai padaryti? O gal jau esi savo mieste pagarsėjęs muzikantas? Vilniuje, muzikos klube „Variokas“ organizuojamos jaunų grupių kovos, kurių metu galimybę lipti ant scenos ir būti įvertinti, turi kiekvienas!

Dienos nuolaida: su EJK visos „Simtek“ prekės 5% pigiau

2017 m. gruodžio 12 d.

Leisk laisvalaikį smagiai ir aktyviai! Parduotuvėje „Simtek.lt“ rasi pačių įvairiausių žiemos ir vasaros prekių - snieglentės, longboardai, wakeboardai ir taip toliau. Geriausios prekės ir kainos tik „Simtek.lt“ parduotuvėje! Pasinaudok EJK ir gauk 5% nuolaidą visoms prekėms.