Naujienų Archyvas

Dienos nuolaida: su EJK spektaklius žiūrėk 30% pigiau

2017 m. vasario 24 d.

Pasiilgai teatro? Kaskart „cezario grupė“ pristato puikius spektaklius, kuriais žavisi kiekvienas matęs. Tad nieko nelauk ir jau dabar įsigyk bilietą į artimiausią spektaklį, o su EJK gauk net 30% nuolaidą!

SU EJK VISĄ VASARĮ „ELADY.LT“ KŪNO AKSESUARAMS 15% NUOLAID

2017 m. vasario 23 d.

ELADY.lt - koreguojančio trikotažo ekspertai – pristato šiuo metu itin madingas braletes, tinkančias kiekvienos skoniui: ne tik nėriniuotas, be pamušalo, vielos ir pakietinimo, bet ir labai praktiškas braletes su „push up‟ kaušeliais. Populiariausia bralečių rūšis - braletės su pakietintais kaušeliais.

Rašyk, keliauk ir mokykis su „The New York Times“

2017 m. vasario 23 d.

Rašymas – tavo aistra? Papasakok apie būtas ar nebūtas savo keliones ir laimėk 10 dienų kelionę į Balkanų šalis: Kroatiją, Makedoniją, Juodkalniją, Serbiją, Bosniją ir Hercegoviną bei Kosovą ir gauk konsultacijas iš vieno žymiausių pasaulyje – „The New York Times“ – autorių.

Dienos nuolaida: su EJK nuotraukų rėmeliai ir albumai 20% pigiau

2017 m. vasario 23 d.

Nuotraukos – tai pati geriausia dekoracija namams. Jas įrėmink ir pakabink ant sienos, o kurios netilps sudėk į nuotraukų albumą. Rėmelius ir albumus įsigyk iš „Fotofabriko“, būtinai pasinaudok EJK ir gauk 20% nuolaidą!

Ruošiesi studijuoti? Dalyvauk „Tarptautinių studijų dienose 2017“

2017 m. vasario 22 d.

Vis dar nesi apsisprendęs, kur stoti? O gal domiesi studijomis užsienyje, tačiau neišmanai stojimų procesų ir viskas atrodo painiau nei yra? Dalyvauk didžiausioje Baltijos šalyse studijų parodoje „Tarptautinių studijų dienos 2017“.