Naujienų Archyvas

LIJOT ieško tarptautinių reikalų koordinatoriaus!

2018 m. vasario 5 d.

Lietuvos jaunimo organizacijų taryba (LiJOT) – didžiausia nevyriausybinė jaunimo organizacija Lietuvoje, vienijanti 69 jaunimo ir su jaunimu dirbančias organizacijas bei regionines jaunimo organizacijų tarybas, ieško tarptautinių reikalų koordinatoriaus (-ės).

Darbo pasiūlymas „Bored Panda“

2018 m. vasario 1 d.

Jei jau esi patyręs interneto naras, moki anglų kalbą kaip gimtąją ir nori ne tik tobulėti pats, bet tai padėti daryti ir kitiems, prisijunk prie „Bored Panda“ komandos Vilniuje.

Darbo pasiūlymai „Investuok Lietuvoje“

2018 m. vasario 1 d.

Dažnai pirmasis globalaus verslo atstovų kontaktas su Lietuva – tiesioginių užsienio investicijų plėtros agentūra „Investuok Lietuvoje“. Šiuo metu agentūra kviečia prisijungti naujus komandos narius!

„Transparency International“ vasaros mokykla

2018 m. sausio 25 d.

„Transparency International“ vasaros mokykla vyks 2018 m. liepos 2–8 d. Vilniuje. Jos tikslas – suteikti jauniesiems lyderiams iš įvairių šalių progą tiesiogiai mokytis iš profesionalų, dirbančių kovos su korupcija srityje.

Žurnalistinė programa „Deutsche Welle Akademie“

2018 m. sausio 24 d.

Visus smalsius, savo darbu užsiplieskusius žurnalistus iš viso pasaulio „Deutsche Welle Akademie“ kviečia į 18 mėnesių truksiančią kelionę į savo profesiją ir visą pasaulį!