Naujienų Archyvas

DAR NEATŠVENTEI 30-OJO GIMTADIENIO? SLIDINĖK STUDENTIŠKOMIS KAINOMIS

2018 m. vasario 28 d.

Kalendorinės žiemos gal ir trupiniai, užtat į kalnus nevėlu! O jei dar nesi sulaukęs 30-ies, su EJK Europoje gali slidinėti vis dar studentiškomis kainomis. Įsigyk EJK ir mėgaukis slidinėjimo džiaugsmais pigiau!

Mokymo kursai „DEMO PEOPLE III“ Gruzijoje

2018 m. vasario 27 d.

Dalyvauk mokymo kursuose „DEMO PEOPLE III“ Gruzijoje, kurie vyks 2018 m. birželio 11–15 d. Mokymų kursų tikslas – plėtoti glaudų tarptautinį bendradarbiavimą tarp organizacijų iš „Erasmus+“ programos šalių ir šalių partnerių demokratiškumo ir struktūrinio dialogo srityje.

Svajoji apie darbo patirtį JAV? Pirmyn!

2018 m. vasario 26 d.

Baltijos-Amerikos laisvės fondas paskutinio kurso bakalauro programos studentus, magistrantus ir doktorantus kviečia teikti paraiškas į Profesinės stažuotės programos konkursą.

Apmokama praktika komunikacijos agentūroje

2018 m. vasario 20 d.

BVRG – viena didžiausių Lietuvoje ryšių su visuomene ir integruotos komunikacijos agentūrų, kuri atstovauja komunikacijos tinklui „Burson-Marsteller“.

Tapk savanoriu architektūros festivalyje „Open House Vilnius“

2018 m. vasario 19 d.

Bent kartą per metus Vilniaus pastatai atsiveria miesto gyventojams ir svečiams: nuo XIX a. baigtų statyti Lietuvos rašytojų sąjungos rūmų iki moderniausių, prieš kelis mėnesius duris atvėrusių biurų ir įmonių kompleksų.