Stipendijos studijoms Italijos universitetuose

Stipendijos studijoms Italijos universitetuose

2018 m. balandžio 11 d.

Svajoji apie studijas saulėtojoje Italijoje? Italijos Užsienio reikalų ir tarptautinio bendradarbiavimo ministerija skiria stipendijas užsienio šalių piliečiams arba Italijos piliečiams, gyvenantiems užsienyje. Stipendijų tikslas – skatinti tarptautinį bendradarbiavimą kultūros srityje, italų kalbos, kultūros ir mokslo sklaidą, taip pat populiarinti Italijos ekonominį ir technologinį sektorių visame pasaulyje.

Norint pretenduoti jau turi būti įgijęs išsilavinimą, reikalingą pasirinktai studijų programai. Paraišką gali teikti, jei paskutinę konkurso dieną tau  yra ne daugiau kaip 28 metai. Kandidatams, kurie stoja į pirmus doktorantūros metus, taikoma amžiaus riba – 30 metų. Nepamiršk, kad daugelis studijų programų yra italų kalbą, todėl norint gauti stipendiją, tavo italų kalbos žinios turi būti bent B2 lygio. Jeigu tavo pasirinkta studijų programa vyksta anglų kalba, italų kalbos žinios nėra būtinos.

Lietuvos piliečiams yra skiriama 27 mėnesiai stipendijų. Vieno mėnesio stipendijos dydis – 900 Eur. Stipendijas gali gauti nuo 3 iki 9 mėn. studijų laikotarpiui.

Teikti paraiškas galima iki 2018 m. balandžio 30 d.

Daugiau informacijos rasi čia.

Šaltiniai: Eurodesk Lietuva, Švietimo mainų paramos fondas.

 grįžti