Stažuotės NASA mokslinių tyrimų centre

Stažuotės NASA mokslinių tyrimų centre

2018 m. kovo 13 d.

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) skelbia konkursą studentams dėl stažuočių NASA „Ames“ mokslinių tyrimų centre. Šis konkursas – tai unikali galimybė išbandyti save ir praplėsti akiratį. Geriausi bus pakviesti stažuotis NASA. Atlikęs tokią praktiką, turėsi puikias karjeros galimybes ir galėsi tapti pasaulinių technologijų bei inovacijų kūrėju.

Domisi kosminių technologijų naujovėmis, nebijai kurti, eksperimentuoti, bendrauti ir dalintis žiniomis? Tu gali tapti NASA stažuotoju. Galėsi prisidėti prie tarptautinių komandų, dirbančių su reikšmingais mokslo projektais, ir siūlyti naujas idėjas, padedančias spręsti kosmoso pramonės problemas. Stažuotės trukmė – 16 savaičių.

Dalyvauti konkurse turi teisę Lietuvos Respublikos piliečiai, studijuojantys bakalauro arba magistro laipsnį suteikiančiose gamtos, technologijų, inžinerijos ir matematikos studijų programose. Dalyviai turi būti ne paskutinio kurso studentai. Tik 12 pasaulio šalių (iš Europos tik 3 – Lietuva, Švedija ir Portugalija) ir Europos kosmoso agentūra turi sutartis su NASA ir gali siųsti savo studentus stažuotėms.

MITA konkursą laimėjusiam studentui skirs stipendiją, bus padengiamos kelionės, apgyvendinimo, maitinimo, sveikatos draudimo ir vietinio viešojo transporto JAV išlaidos.

Paraiškas gali teikti iki 2018 m. kovo 28 d. 16:30. 

Daugiau informacijos gali rasti čia.

Šaltiniai: Eurodesk Lietuva, Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra.

 

 grįžti