Naujienų Archyvas

„European Film Challenge“: laimėk kelionę į Berlyno kino festivalį

2017 m. gruodžio 20 d.

Domiesi kinu? Mėgsti europietiškus filmus? Jei taip, tuomet negali praleisti galimybės nemokamai keliauti į prestižinį Berlyno kino festivalį! Dalyvauk konkurse „European Film Challenge“ ir laimėk kelionę, apgyvendinimą bei bilietus į vieną didžiausių Europoje kino švenčių.

Kalėdoms – nemokamas šokio spektaklis

2017 m. gruodžio 18 d.

Pasitinkant gražiausias metų šventes imi jausti ypatingą nuotaiką – greičiausiai, ne tik tavo namai, bet ir miestas prisipildo jaukaus laukimo. Tam, kad šių metų Kalėdos būtų nepaprastos, jas reikia imti švęsti iš anksto!

Senosios Armėnijos skambesys XXI amžiuje

2017 m. gruodžio 11 d.

Tarp Rytų ir Vakarų, praeities ir modernumo, minimalizmo bei kompleksiškumo balansuojantis kolektyvas, kuris senosios Armėnijos skambesį perkelia į XXI amžių ir pristatys klausytojams Lietuvoje.

Lietuviškas kinas Nepriklausomoje sinematekoje

2017 m. lapkričio 30 d.

Tamsėjant vakarams nori šiltai ir jaukiai leisti vakarus namuose, tačiau ne prie televizoriaus ar pabostančio „Instagram“? O gal domiesi lietuviško kino istorija ir norėtum daugiau apie ją sužinoti? Dabar tai bus ypač paprasta – kasdien gali žiūrėti lietuviškus filmus internete, sukurtus kino grandų ir profesionalų.

„MENŲ SPAUSTUVĖS“ gruodžio MĖNESIO REPERTUARAS: SU EJK BILIETAI 20% PIGIAU

2017 m. lapkričio 30 d.

Metas keliauti į teatrą! „Menų spaustuvė“ kaip visada parengė ypatingą gruodžio mėnesio repertuarą. Turiningai leisk laiką pigiau – pasinaudok EJK ir gauk 20% nuolaidą bilietams.