Naujienų Archyvas

DAR NEATŠVENTEI 30-OJO GIMTADIENIO? SLIDINĖK STUDENTIŠKOMIS KAINOMIS

2018 m. vasario 28 d.

Kalendorinės žiemos gal ir trupiniai, užtat į kalnus nevėlu! O jei dar nesi sulaukęs 30-ies, su EJK Europoje gali slidinėti vis dar studentiškomis kainomis. Įsigyk EJK ir mėgaukis slidinėjimo džiaugsmais pigiau!

Ateik į „Misija Sibiras'17“ filmo premjerą nemokamai!

2018 m. vasario 12 d.

„Misija Sibiras“ kviečia susitikti filmo premjeroje 2018 m. vasario 21 d. 18:30 kino teatre „Pasaka“ (Šv. Ignoto g. 4/3, Vilnius), Didžiojoje salėje, ir kartu praleisti valandą, pripildytą lietuviškų dainų Sibire.

Diskusijų festivalis „Būtent!“ kviečia kurti renginio programą

2018 m. vasario 8 d.

2018 m. rugsėjo 7–8 d. Birštone vyks jau antrasis visuomeniškų piliečių, verslo, mokslo, nevyriausybinių organizacijų ir politikos atstovų susitikimas – diskusijų festivalis „Būtent!“.

„Transparency International“ vasaros mokykla

2018 m. sausio 25 d.

„Transparency International“ vasaros mokykla vyks 2018 m. liepos 2–8 d. Vilniuje. Jos tikslas – suteikti jauniesiems lyderiams iš įvairių šalių progą tiesiogiai mokytis iš profesionalų, dirbančių kovos su korupcija srityje.

DAR NEATŠVENTEI 30-OJO GIMTADIENIO? SLIDINĖK STUDENTIŠKOMIS KAINOMIS!

2018 m. sausio 11 d.

Kiekvienas slidinėjimo entuziastas su džiaugsmu brauko kalendoriuje dienas: jau visai visai netrukus prasidės slidinėjimo sezonas! Kadangi žiemos malonumai paprastai nėra pigūs, primenam, kad su piniginėje turima EJK gausi tikrai nemažai nuolaidų įvairiose šalyse!