Naujienų Archyvas

21-asis ASEF vasaros universitetas Australijoje

2017 m. gruodžio 6 d.

Azijos-Europos fondas ASEF šalių piliečius kviečia dalyvauti įtraukiančiame, įdomiame projekte, parsivežti naujų įgūdžių, praplėsti savo mąstymo horizontus, suprasti, kokių pokyčių reikia tavo visuomenėje ir kaip vyksta pažeidžiamų ar kitų sunkumų įsitraukti turinčių grupių socialinio gyvenimo skatinimas.

Apmokama praktika ESPN TV kanale Jungtinėje Karalystėje

2017 m. gruodžio 5 d.

Jei šiuo metu studijuoji žurnalistiką ir ieškai praktikos vietos – rinkis tarptautinę galimybę pasauliniame kanale, kuriame ne tik įgysi vertingų įgūdžių, bet ir galėsi pradėti sėkmingą žurnalisto karjerą!

Tarptautinis savanorystės pasiūlymas Ukrainoje

2017 m. gruodžio 4 d.

Nori planuoti vasarą ir neleisti laiko vėjais? Ukraina – svetinga, europėjanti valstybė, kviečia tarptautinei savanorystei – visi, kurie yra sulaukę 18 metų, gali pildyti dalyvio anketą ir tapti tarptautinio edukacinio projekto „Go Camp“ dalyviais!

Tarptautinė stipendija meninėms rezidencijoms

2017 m. lapkričio 30 d.

Lietuvos menininkams ir meno kuratoriams šiuo metu siūlomos prestižinės stipendijos meno rezidencijoms Londone – stipendijas steigia „Delfina Foundation“ ir jomis gali pasinaudoti vizualiojo meno kūrėjai!

Tarptautinės kvalifikacijos tobulinimo galimybės pedagogams

2017 m. lapkričio 29 d.

„Geothe's institutas“ dalinasi informacija apie tobulėjimo galimybes, skirtas pradinių klasių mokytojams ir darželių auklėtojams, vokiečių kalbos ir literatūros mokytojams. Kviečiama pasinaudoti įvairiomis galimybėmis, kurių metu bus rengiami kursai ar seminarai Vokietijoje, kūrybinės dirbtuvės, pamokų stebėjimai, keitimasis patirtimi ir pan.