Naujienų Archyvas

Atlik metų praktiką Japonijoje

2017 m. gruodžio 22 d.

Nori keliauti ir dirbti vienoje pažangiausių pasaulio valstybių? Jei studijuoji inžinerijos mokslus ar susijusias sritis, negali praleisti galimybės daugiau nei vienus mokslo metus mokytis ir praktikuotis Japonijoje!

„European Film Challenge“: laimėk kelionę į Berlyno kino festivalį

2017 m. gruodžio 20 d.

Domiesi kinu? Mėgsti europietiškus filmus? Jei taip, tuomet negali praleisti galimybės nemokamai keliauti į prestižinį Berlyno kino festivalį! Dalyvauk konkurse „European Film Challenge“ ir laimėk kelionę, apgyvendinimą bei bilietus į vieną didžiausių Europoje kino švenčių.

Praktikos pasiūlymas LR Ambasadoje Danijoje

2017 m. gruodžio 20 d.

Tam, kad taptum praktikantu Ambasadoje, reikia mokėti anglų k. (danų k. – privalumas), studijuoti aukštojoje mokykloje (būti baigus bent 2 studijų programos kursus), būti pareigingam ir punktualiam.

Lyderystės akademija moksleiviams JAV

2017 m. gruodžio 14 d.

Baltijos-Amerikos Laisvės fondas (BAFF) jau penktą vasarą organizuoja Lyderystės Akademijos programos stovyklą Jungtinėse Valstijose 30-čiai vienuoliktų klasių gimnazistų iš Estijos, Latvijos ir Lietuvos.

Tarptautinės darbo stovyklos Vokietijoje

2017 m. gruodžio 13 d.

Darbo stovyklos yra būdas keliauti ir dirbti užsienio šalies įstaigoje ar institucijoje, gauti kišenpinigių, apgyvendinimą ir tarptautinių projektų patirties. Jei tau 18–26 m., šiuo metu negyveni Vokietijoje, tačiau visuomet norėjai keliauti ir sutikti įdomių žmonių bei prisidėti prie kilnių projektų įgyvendinimo, pasidomėk šiuo pasiūlymu!