Naujienų Archyvas

DAR NEATŠVENTEI 30-OJO GIMTADIENIO? SLIDINĖK STUDENTIŠKOMIS KAINOMIS!

2018 m. sausio 11 d.

Kiekvienas slidinėjimo entuziastas su džiaugsmu brauko kalendoriuje dienas: jau visai visai netrukus prasidės slidinėjimo sezonas! Kadangi žiemos malonumai paprastai nėra pigūs, primenam, kad su piniginėje turima EJK gausi tikrai nemažai nuolaidų įvairiose šalyse!

Stažuotės ir savanorystės pasiūlymai Afrikoje ir Azijoje

2018 m. sausio 11 d.

Ar norėtum tapti aktyviu pasaulinio švietimo tinklo dalyviu, sužinoti daugiau bei įgyti praktinių žinių sprendžiat globalius iššūkius?

Atlik metų praktiką Japonijoje

2017 m. gruodžio 22 d.

Nori keliauti ir dirbti vienoje pažangiausių pasaulio valstybių? Jei studijuoji inžinerijos mokslus ar susijusias sritis, negali praleisti galimybės daugiau nei vienus mokslo metus mokytis ir praktikuotis Japonijoje!

„European Film Challenge“: laimėk kelionę į Berlyno kino festivalį

2017 m. gruodžio 20 d.

Domiesi kinu? Mėgsti europietiškus filmus? Jei taip, tuomet negali praleisti galimybės nemokamai keliauti į prestižinį Berlyno kino festivalį! Dalyvauk konkurse „European Film Challenge“ ir laimėk kelionę, apgyvendinimą bei bilietus į vieną didžiausių Europoje kino švenčių.

Praktikos pasiūlymas LR Ambasadoje Danijoje

2017 m. gruodžio 20 d.

Tam, kad taptum praktikantu Ambasadoje, reikia mokėti anglų k. (danų k. – privalumas), studijuoti aukštojoje mokykloje (būti baigus bent 2 studijų programos kursus), būti pareigingam ir punktualiam.