Darbo pasiūlymas: komunikacijos koordinatorius (-ė)

Darbo pasiūlymas: komunikacijos koordinatorius (-ė)

2018 m. gegužės 25 d.

Jautiesi socialinių tinklų ekspertu? Puikiai žinai, kaip naudotis interaktyviais įrankiais ir administruoti tinklalapius? Neįsivaizduoji savo gyvenimo be bendravimo? Visuomet turi viziją, kaip viešinti dalykus? Didžiausia Lietuvoje vandentiekio bendrovė „Vilniaus vandenys“ šiuo metu ieško komunikacijos koordinatoriaus (-ės).

Tu būtum atsakingas už:

  • bendrovės komunikacijos strategijos kūrimą ir jos įgyvendinimą;
  • komunikacijos socialiniuose tinkluose strategijos kūrimą ir jos įgyvendinimą;
  • reklaminės ir komunikacijos su klientais medžiagos rengimą;
  • bendrovės tinklapio internete valdymą ir turinio kūrimą;
  • kitų komunikacijos projektų rengimą ir įgyvendinimą.

Svarbu, kad turėtum aukštąjį išsilavinimą, darbo patirties komunikacijos srityje bei puikius organizacinius įgūdžius. Šiame darbe ypač prireiks komunikabilumo, darbo komandoje, ir rašytinės komunikacijos įgūdžių. Labai geros lietuvių ir anglų kalbų žinios yra būtinos. Nepraleisk progos užimti atsakingą, įdomią ir svarbią poziciją vienoje didžiausių Lietuvoje bendrovių. Čia galėsi kurti ir tobulėti,  tapti bendrovės ambasadoriumi ir dalyvauti svarbiausių sprendimų priėmime. Jeigu trykšti smalsumu, nuolat sieki tobulėti ir turi stiprią vidinę motyvaciją, prisijunk prie „Vilniaus vandenų“ komandos!

Susidomėjai? Siųsk savo gyvenimo aprašymą  su pareigybės nuoroda „Komunikacijos koordinatorius“ ir motyvacinį laišką el. paštu: cv@vv.lt.

Daugiau informacijos gali rasti čia.

Šaltiniai: Eurodesk Lietuva, Filologijos karjeros centras.

 grįžti